dust8

Jaký si dáváte dezert či digestiv po obědě?

aperitiv se podává před jídlem, digestiv po jídle

Nejlepší odpověď
GM

Nedávám si aperitiv před obědem ani dezert po obědě.

Další odpovědi
quentos

„Aperitiv po obědě“ je nesmysl. Aperitiv se podává před obědem. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Aperitiv
Oběd obvykle zapíjím pivem (výjimečně je-li sladký a není po ruce černé pivo, volím vodu nebo směs vody a šťávy) a dezert mívám různý, podle toho, co je zrovna napečeno nebo koupeno.

Drap

Podle toho, co právě doma je

paul1

V neděli nějaký koláč (když manželka upeče). A po obědě? Pivo

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.