Millisek

Jaký second hand má kvalitní kousky ?

Odpovědi
Vercule

Mám super zkušenost s tímto eshopem https://www.genesis-eshop.cz/

Drap

V Hustopečích

Malvína

U sekáče platí všeobecné pravidlo – hrabat a hrabat. Tady bych to přehodila a řekla: Navrch fuj, vespod huj!
Já jimi nepohrdám. Nevěřili byste, jaké supr věci (i s cedulkami!) jsem za směšný peníz koupila. Jen boty tam neberu, to se mi ekluje. Oblečení si vyperu, když má žmolek, elektrickým odžmolkovačem začistím, malé vady opravím a mám skvělý, originální kousek, ve kterém nikoho nepotkám.

elkon

Ten, který si je sežene.