Rokio

Jaký se vám v noci zdál sen?

Mně se zdálo, že jsem byl špión ve vězení. V base jsem byl chvíli na obědě a také jsem byl ve sprše, kde mě někdo chtěl znásilnit. Pak jsem zjistil, že jsem doopravdy v lochu a že tam budu minimálně rok, tak jsem hledal nějaké civilní oblečení, abych mohl utéct. Útěk se mi ale nezdařil.

Vzpomínáte si na svůj sen?

Odpovědi
hapiky

Na to existuje hanlivá univerzální odpověď: Zdálo se mě, že jsi mě zachránil život. Uštknul mě totiž had na přirození.
Ale opravdu se mě zdálo, že jsem šel do kina v gumákách a cestou jsem se klouzal po zledovatělé cestě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.