Jaký rok podle čínského zvěrokruhu bude 2010?

Jaký symbol z čínského zvěrokruhu bude rok 2010?

Nejlepší odpověď
Luss

14.2.2010 by mel zacit rok Tygra.

Koukam, ze muj odkaz je mechanicky preklad :D ale cerpala jsem z tabulky v odkazu nize, kde je presne na dny vypsano jaky rok a kdy zacne.

Zdroj: http://cinsky-kalendar.navajo.cz/

Další odpovědi
quentos

2010 je rok Tygra. Tygr často přináší neklidný rok, kdy se všechno neustále mění a vy můžete jen doufat, že jednáte správně. Nejlépe na tom jsou intuitivní lidé, kteří dokáží bezmyšlenkovitě prosadit své zájmy, aniž by si uvědomili, co vlastně dělají. Někteří téměř náhodou přijdou k omračujícím ziskům, jiní utrpí nečekané ztráty. V roce tygra mají lidé malý vliv na své záležitosti a často jednají na základě náhlých popudů.

Zdroj: horoskop.php5­.cz/index.php?pg=167

panenka

Rok 2010 je ve znamení tygra,který je v tradiční činské kultůře králem zvířat