Vrba

Jaký reprobedny?

Chci si koupit nové reprobedny. Budu je používat hlavně doma ale někdy i na nějakých menších akcích. Díval sem se a premyslim ze bych koupil tyhle:Set Skytec SPB-10 aktivní/pasivní 10" reproduktory 600W. Moc se v tom nevyznam. Budou mi stačit a bude kvalitní zvuk? Budu potřebovat zesilovač?
Díky za odpověď.
Doplňuji:
Proč ne?? Jsou míč silný?

Odpovědi
dnb

Neblázni, tyhle reproduktory se na domácí používání absolutně nehodí. To tak možná na pořádnou diskotéku nebo na venkovní akcičku někde na zahradě.
Domů si kup nějakou repro soustavu s jedním subwooferem a dvěma, případně čtyřmi menšími „výškáčkami“. Na menší akci vystačí taky.

Alesh

Já mám Creative Zii Sound T6 Wireless, koukal jsem, že už má nástupce, viz zdroj. Pro domácí užití super, malé repráčky na stůl, subíka k nohám na zem. Zvuk naprosto bomba. je to bezdrát, vhodné k ntb. Jen ta cena poněkud vyšší, ale jinak naprostá spokojenost. 😉

Zdroj: http://www.al­za.cz/creative-t6-series-ii-d433741.htm

Vrba

Tolik do toho dat nechci…maximalne tak 4 000 :)

Vrba

Přoc ne? Jsou moc silny ?