jarzal

jaký rekultivátor si mám pořídit? a kde?

mám zahrádku cca 75 m2 a okrasný trávník 1000 m2.Zahrádku ryju. Potřebuji rozmělnit půdu rotavátorem- doporučte prosím typ. Je možno použít rotavátor i na provzdušnění trávníku?Jaké máte zkušenosti Vy?

Odpovědi
lerak14

firma-za pár šupů a v pohodě

mosoj

Na provzdušnění trávníku jedině vertikulátor.
Dopstanete ho tam kde prodávají travní sekačky apod. Nestojí ale málo.
Vertikulaci provádím každy rok na jaře na zahradě cca 650 m2. Jedině tak jsem se dokázal zbavit mechu. Když to po vertikulaci shrabu, tak toho jsou dva přívěsy za os. automobil. Po prvé téměř čtyři !!!