Jaro500

Jaký program použít pro vyříznuti osob z obrázku fotografie a přenesení do jiného, ale ne lasem?

Jaký program použít pro vyříznuti osob z obrázku fotografie a přenesení do jiného-ne lasem

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Výborný je program GIMP, který je zdarma ke stáhnutí.

Další odpovědi
anonym

automatizované nástroje umí jakš takž objekt z fotografie eliminovat, ale i tak jej musíš označit alespoň přibližně. Jeho přesun na jinou fotografii, tak aby seděly barvy a nebylo poznat že tam výřez nepatří, to je ale rozhodně mnohem náročnější úkol a na ten automatika rozhodně nestačí, je třeba to udělat ručně. Například zmíněný GIMP má na to samozřejmě plnou škálu potřebných nástrojů, a jak bylo řečeno, je zdarma.

Edison

A jak to chceš udělat jinak?