bazinka

jaký program na webkameru?

Lze někde na internetu stáhnout zdarma program na webkameru? Už jsem tento program měla, ale nevím jak se jmenuje. Když jsem tento program na webkameru zapnula, tak jsem pak mohla být na webkameře na dvou sociálních sítí najednou..nebo i jiný program popřípadě v češtině

Odpovědi
badisko

nasel jsem pouze toto ..CamSplitter 3.0 http://www.slu­necnice.cz/sw/cam­splitter/ ale je to pouze trial…

cochee

Hledej programy, kterým se říká videosplitter – to neznamená, že se tak přímo jmenuje, je to stejné, jako když programy VLC Player, KMPlayer a Windows Media Player označíš souhrnně jako „přehrávače.“ Jako příklad ti můžu uvést WebcamMax nebo SplitCam, ale hledej sama, většina těch programů není zadarmo anebo mají ve volné verzi nějaké omezení (třeba přidávají do videa svoje logo).