monouseku1

Jaký program mám stáhnout abych propojila telefon Samsung galaxy trend plus s počítačem? Díky :)

Doplňuji:
žádný ovládání PC nepotřebuju.....jen abych po propojení mohla přendavat písničky,obrázky a filmy do telefonu a naopak :)

Nejlepší odpověď

Záleží co od toho programu vyžaduješ aby dělal po propojení… jestli správa soubor nebo třeba ovládání toho PC.
Doplňuji:
Na to nepotřebuješ žádnej specíální program.
Mobil připojíš pres USB kabel k PC a v horní liště v mobilu přepneš USB na datový kabel. Defaultně se myslím zapíná jako normální nabíjecí kabel.
A pak to funguje normálně jako flashka.

Další odpovědi
kolok

Pokud chceš využívat propojení pro přenos videí,fotografii a hudby tak doporučuji program samsung kies.