stryda

Jaký použít kytarový efekt, aby kytara zněla jako skladby od SCHADOWS?

Synovec chce hrat skladby SCHADOWS.Jaky kytarovy efekt a veci k tomu poridit.

Nejlepší odpověď
anonym

Je to tohle?
http://www.you­tube.com/watch?v=pY-rPDwzM9M
Zvláštní efekt k tomu není potřeba, stačí ekvalizér, pásmové propusti a tohle obsahují všechny krabičky. Příklad takového dobového efektu může být zapojení kytary do starého lampového rádia. Vibráto a tremolo které bývaly obsaženy v zesilovačích moc vhodné nejsou, stačí použít do několika skladeb než se to oposlouchá. Vibráto se na kytaře přidá mechanicky, chvěním strunou do stran nebo pohybem pákou.

Další odpovědi
Gwen

SHADOWS = Stíny. Když je máte rád, tak jim prosím nekomolte název kapely.