Bronzový

Jaký operační systém pro mobily je podle vás nejlepší?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

Android

S jiným nemám osobní zkušenost, ale neva - s tím, co mám, jsem spokojená: Android šlape jako hodinky :)

Další odpovědi:

Pokročilý

Windows Mobile (Phone)

Tento doporučuji každému !!!

Bronzový

Android

Android - proč? Jednoduché, pokud máte chytrý telefon, očekáváte aplikace, které se Vám hodí, nebo jednoduše líbí. U androidu zajdete na maket, stáhnete si co se Vám líbí a hotovo.
Já jsem si telefon kupovala v době, kdy jediný možnzý byl WP - mám verzi 6.5, nikde nejde sehnat žádná pořádná hra, žádná normální aplikace, která by mi byla užitečná... NIC! Pokud chci něco stáhnout, tak free aplikace, pokud nějaké na marketu najdete, máte povolené jen v počtu pěti - což je docela dost ubohý - a zbytek ? Vysolit penízky! Dále, telefon mám zasekaný, a to tam vážně aplikace skoro žádné nemám, než napíšu SMS uběhne týden, protože než se to všechno zapne... A po odeslání se mi telefon zasekne a každých pět minut pípá - jako bych přijde sms mě a já jí nepřečtu...
Android je svižný, rychlý... A jako smartphone perfekt! Přítel si ho před rokem koupil a já teď horce lituju, že ho nemám taky! :((( Ale už si šetřím penízky! :)))))

Bronzový

Symbian

Pokročilý

iOS (IPhone)

Pokročilý

Windows Mobile (Phone)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.