Jaký opalovací krém pro malé dítě?

Ahoj, mám dvě malé děti a chystáme se k moři. Poradíte někdo vhodný opalovací krém?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Nejlepší opalovák pro děti najdeš v lékárně..Má vysoký faktor a je určený speciálně pro děti..

Krémy jedině kupuji a mám je vyzkoušené z lékárny zn.Daylong kids 30 super -doporučení od kožní lékařky i dětské.Nejlepší na trhu.

Pokročilý

Já mám výbornou zkušenost s Vichy, docela dobré s Niveou 50 a kamarádka si nemůže vynachválit Daylong.

Pokročilý

opalovací krém pro děti.. bývají s vyšším faktorem tak 25

Nejlepší opalovací krémy jsou z lékárny, dobré je také koupit takzvaný třífázový (chrání před UVA, UVB i UVC paprsky). Dále je vhodné koupit přímo pro děti, bývají barevné, abyste věděla,kde je už dítě natřené. Není pravda že jsou naprosto voděodolné - proto je lepší mazat i po vylezení z moře. Jinak natírat nejlépe 30minut před pobytem na slunci. Samozřejmě nezapomenout na klobouček. Doporučuju přikoupit chladící emulzi, kdyby se někdo náhodou spálil. Vše v lékárně. Doporučuji Sebamed, Garnier.

Pokročilý

dneska už je plno firem které mají výrobky s názvem kids ty jsou určené právě pro mrňata př.avon,oriflame,astrid,nivea

v lékarně jsitě nějaký poradí, k moři je třeba ale vybrat faktor 50

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.