MrnousakCZE

Jaký obor je nejlépe palcený?

fyzika, astrofyzika, chemie?

  • existuje nějaký dobře palcený technický obor nevyžadující umět geometrii? ale spíš vynalézavý mozek?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

fyzika

Ne úplně rozumná anketa, fyzika je – z uvedených, ´nejlepší´…
Ale – jestli se domníváš, že – když nejsi sto pochopit geometrii (velmi jednoduchá matematika), budeš sto pochopit vyšší fyziku (atd.) – jsi na omylu.
Velmi dobře jsou ohodnoceni lidé, kteří chápou jadernou fyziku, genové inženýrství…
Koneckonců – uvědom si, co studoval (a čím se živí) Karel Janeček…
😉

Další odpovědi
T3NY

chemie

V dnešní době je to velmi těžké, protože lidem už dochází nápady, jen pár jedinců je tak geniálních, že vymyslí něco z tak složitého oboru jako je fyzika, pro vynalézaví mozek bude asi nejlepší chemie, ale astrofyzika je také dobře placená.

Mirdas

chemie

Asi bych se přiklonil k výzkumu v tomto oboru.
Ovšem dle Vaší otázky mám obavu, že nebudete spokojen ani v jednom oboru.

tencosepta

chemie

MonkeyKing

chemie

Doplňuji:
Dal bych i fyziku!!
Fyzika: raketoví inženýři, astronauti, vynálezci všehomožného
Chemie: lékárnictví (dobrý pachy), laboratoře (kosmetika atd.)

anonym

astrofyzika

dg

fyzika

Poklička

chemie

setapouch

Ani jedno. Nejlepsi je podnikavy politik.