gogogod

Jaký obchod máte nejraději?

Nejlepší odpověď
annas

Billa.

Opět opakující se anketa. Stačilo vložit otázku do modré lišty.

Další odpovědi
salsa verde

nějaký jiný a který?

ale, no tak......to už tady bylo. ale když na tom trváš- já mám nejraději Globus. A proč? protože tam je svět ještě v pořádku.

dědapetr

nějaký jiný a který?

Do všech kde prodávají čerstvé a kvalitní potraviny a do řeznictví malých jatek a učňovských výroben uzenin.Barbakane to víš,že jo.

anonym

nějaký jiný a který?

Dtto, co salsa verde, včetně marných výkřiků na slaboduché opakování.

kosaaaak

nějaký jiný a který?

Nemám rád žádný. A supermarkety? Fuj! Ráno se vzbudíš, chceš si po cestě do práce koupit pár rohlíků a sejra, což ti v normálním klasickým obchodě zabere tak 30 vteřin, místo toho musíš projít přes 20 parkovišť, pak si musíš vzít ještě ten trapnej košík a místo toho aby ty rohliky a másla byli někde hned u vchodu, tak musíš trajdat dlouhejma uličkama tam, doleva a zase zpátky k pokladně, jako krysa v bludišti.
Kdyby obchoďáky jeli nonstop a poskytovali víc služeb pro zákazníky, jako třeba možnost si objednat zboží po internetu, abychom tam nemuseli běhat s tím železným kočárem, abychom jim mohli normálně poslat seznam žádanýho zboží, tím že oni by nám to rovnou zabalili do krabice a čekalo by to na nás už připravený, případně kdyby poskytovali alespoň dovoz potravin do domu, neměl bych proti hypermarketům absolutně nic.

www

nějaký jiný a který?

Mám rád malé soukromé obchody s prodavačem, pokecáme a koupím sice dráž, ale kvalitnější zboží (potraviny) v příjemnějším prostředí. Samozřejmě, většina nákupů je ale jinde-to je ale jiná otázka.

anonym

nějaký jiný a který?

Ten,ve kterém je opravdu čerstvé zboží,ten,kde personál se mile usmívá na zákazníky,ale jak to pozoruji,těchto obchodů je jako šafránu,ale jsou.Do jednoho chodím pravidelně a dědapetr by měl radost,kdyby viděl ty překrásné bůčky,kýty a krkovičky.

Drap

nějaký jiný a který?

Ten , který jsem právě uzavřel

Natee

Tesco.

Tesco, Albert, Coop, Spar, Kaufland. Který je zrovna při cestě..

aramah

Tesco.

lexx

Lidl

lidový LIDL, ceny jsou mírné, obsluha vlídná, dohoda jistá, mám to blízko u baráku, smíšený sortiment – potraviny, drogérie, trochu elektro, oděvů a papírnictví, knihy, noviny a levná dvd…

Neguš

nějaký jiný a který?

Kaufland a pak Penny

Kler

Tesco.

DusanOrlik

Tesco.

vivatis2-

Billa.

PROČ JSEM DÁVÁŠ MOJI ANKETU A CO TAKLE KAUFLAND??

lukas.lukas

Billa.

Mám ji kousek od baráku a někdy je tam něco fakt výhodné si koupit.

filva

Tesco.