Avatar uživatele
reika

Jaký nový sporák?

Zdravím všechny. Mohli by jste mi, prosím, poradit nějaký jednoduchý kombinovaný sporák? Byl mi nabídnut tento https://spora­ky.heureka.cz/go­renje-gks5c70wf/#sp­ecifikace/ ale je tam dost funkcí, které nevyužiji. Stačí mi plyn na vaření a vrchní + spodní ohřev trouby. A třeba něco na čištění trouby… Děkuji.

Zajímavá 0 před 252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Kdyz chces ten jedoduchy, tak se podivej na Mora. Je jasne, ze v obchode ti vzdy nabidnou ten drazsi. Vyplati se, si sam vybrat, a pak jit nakupovat.
Mam osobni zkusenost. Nedavno jsem zrovna sporak kupovala, ale prodavaci meli jen castecny prehled. Hlavne chteli prodat, ale informace dodali jen polovicni.
Nakonec jsem si vybrala podle svych predstav a jsem moc spokojena.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Podle mého by měl sporák sloužit desetiletí. Nikdy bych proto nekoupil sporák s elektronikou. Pro to, co bude na talíři, nemá žádný význam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Osobně bych nejdřív koukal po značce Mora.
Pak bych koukal na cenu, funkce, záruku. Souhlasím s Hladou že elektronické ovládání u trouby většinou spíš zdržuje a otravuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Gorenje nebrat, má úzkou troubu. Zítra jdu kupovat sporák MORA, sklokeramika, osvědčená česká značka. Starý jsem měla 18 let, ještě slouží, ale zachtělo se mi nového. Beztak to bude můj poslední. 😁

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek