Jaký nosič na kola na tažné zařízení?

Zdravíčko, je tady nějaký technický tip, který by mi pomohl? Chci si koupit nosič na kola na tažné zařízení. Tažné zařízení mám od firmy HOOK a přijde mi logické si od nich pořídit i ten nosič, ať mi to dobře drží. Nemáte s tím ale někdo zkušenosti? Líbí se mi ten Alubike 4 z jejich stránek.

Odpovědi:

Zlatý

Pokud je to reklama - tak ´nedotažená´ - nedalś link na stránky...
:-P
A pokud je to dotaz, tak neúplný - jaké máš auto??
;-)

Zlatý

Chceš říci že každé tažné zařízení má jinou kouli ? Držet budou všechna stejně.
Gecco nejsi moc zvědavý.

Diskuze k otázce

Zoro

Reklama? Já jsem nevěděl, že už se nikdo nemůže svobodně na nic zeptat, aby to hned někdo nebral špatně. Běžte s tímhle někde opravdu.. tohle mě vůbec nebaví.

Fajnsmejk

Čau, určitě je to dobré řešení si koupit nosič od stejné firmy. Shodou okolností mám tažné od stejné firmy a vždy jsem byl spokojený. Záleží i na autu, ale jak říká tady kolega.

Zoro

Tažné jo, s tím jsem taky spokojený. Už jsem tahal kamaráda a bylo to v pořádku. Až sem se divil, má docela velké auto. :D Jenže neznám nikoho s tím nosičem, takže nevím zda to je stejně kvalitní. A mám Peugeot 308

Fajnsmejk

Hmm já se na to podívám,ale kamarád má taky od hook tažné a myslím, že i ten nosič, ale to si nejsem jistý. Nemáš nějaký odkaz?

Zoro

http://www.hook-tz.cz/… je to ten alubike 4. Ten mi příjde asi takový nejlepší z té nabídky.

Fajnsmejk

J: Kamarád má myslím ten Saffier 2, on je jenom s přítelkyní, takže více nepotřebujou. A jezdí různé na dovolenou a na chatu a neříkal nikdy že by byl problém.¨

Zoro

Tak doufám, že to bude v cajku. :D

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.