Vanda6

Jaký mobil byste doporučili?

Potřebuji nějaký dotykový mobil, spolehlivý, kvalitní (ať nemusím za týden reklamovat) a max. do 3500Kč. Je pro mamku-bude to její první, tak ať není moc náročný… Díky, za všechny tipy :)

Nejlepší odpověď
Bedy

V cenové relaci do 3500 Kč mohu Vaši mamce doporučit kvalitní Nokia Lumia 435. Výhodou je jeho velice jednoduché, přehledné a logické ovládání – například na ploše jsou tzv. dlaždice – tedy ikonky nejpoužívanějších funkcí a co se týče menu, vše je abecedně seřazené, žádný chaos.

Co se týče vyzvánění, tak je poměrně hlasité a reproduktor celkem solidní, žádné šustítko, konstrukce telefonu je jednoduchá – je zabalen v takové vaničce, která má na bocích nárazové zóny – takže když mobil upadne, tak by se neměl rozbít jako vánoční ozdoba – není to žádný levný plast, ale pevný polykarbonát.

Dále – Lumia 530 není příliš velké ani těžké šedé pádlo, takže by se mohl zalíbit a závěrem – ani moc nestojí – například na známé Alze se vejdete do 2300 Kč (Heuréka.cz). Za takovou cenu se tento mobil vyplatí.

Zdroj: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-lumia-530/

Další odpovědi
Radius

Zajdi si do prodejny mobilu a nech si poradit, existuji jednodussi mobily „pro seniory“, ty jsou malinko vetsi, maji vetsi znaky na displeji, jsou mechanicky odolnejsi, maji hlasitejsi zvoneni, ale jinak vsechny zakladni funkce maji. Nektere maji jedodussi nabijeni, staci je postavit do stojanku a jiz se nabijeji, zadne kabely s konektorama se nemusi pripojovat. Jinak SMSky se na tom daji psat Nech si poradit a hlavne ukazat mobily v prodejne, to je nejlepsi.

lexx

Samsung M1200, v akci cca 300 Kč bez zbytečných pitomostí jako internet, fotoaparát či rádio které stejně nikdo nepoužívá…

Jakub Tlapal

Ahoj, podívej se na https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony . Do 3500 Kč se dá v dnešní době sehnat už docela dobrý mobilní telefon 🙂 . Já jsem si objednal Xiaomi Redmi 9C a stál 3590 Kč. Potřebuju s ním hlavně volat a psát SMS, občas se připojím na internet a něco vyfotím 🙂 .

Bedy

Lexx: Tazatelka chce pro mamku dotykový telefon, ne telefon bez dotykového displeje s klávesnicí.