Michal Kole

Jaký mělo pro úřednici na úřadě práce smysl mě vystresovat do míry hospitalizace a zkomplikování zaměstnání do budoucna

Odpovědi
Alfonz.SPO

Ona je take vystresovana z lidi. To bys neveril jaky povl a nemakacenka na UP chodi. Vychazet s takovymi lidmi je tezke. Take je mozne, ze je vyhorela. Syndrom vyhoreni…google

anonym

Ona tě nechtěla vystresovat, nezná tvé osobní zdravotní problémy. Není to její povinnost. Musí jen zvážit tvé odborné znalosti a dovednosti a podle toho nabídnout adekvátní práci, případně navrhnout rekvalifikaci.

ivzez

Čím Vás úřednice vystresovala?
(Bez bližších informací se nedá
adekvátně odpovědět.)