Zlatý

Jaký máte názor na "zlatou horečku"? Nakupujte zlato, není na ně DPH!!! Rada opravdu hodná zlata!!!

Měli byste dost prostředků na zlatou rakev, nebo sedíte na penězích? Zásoby jsou určitě omezené...

Proč by "hraboši" platili DPH?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Z celkového portfolia investora by podíl drahých kovů měl činit cca 20% a nákup má probíhat dlouhodobě a pravidelně, kupř. v ročním intervalu po malých cihličkách. Arygnoc správně upozorňuje, že cena zlata je dnes vysoká /tzv. přehřátá/ a je těžké odhadnout kdy a kam až dojde ke korekci. A protože zlata se nenajíme, je racionálnější vytvářet předpoklady k možnému samozásobení - k bydlu držet kousek úrodné půdy s vlastní studnou a učit potomky pěstovat plodiny a chovat drobné zvířectvo. Bude-li nadále bujet kriminalita, pak je vhodné si také časem pořídit zbrojní pas.

Další odpovědi:

Mně se líbila jedna věta od Sováka.Koupím si zlatou urnu,abych tě s..l i po smrti.Ne,já neumím sedět na penězích.Zlato bych si nějaký koupila,mít na ně.Nemám prašulky ani na kilečko.Holt budu zase bez zlata jako doposud.Ale nestěžuji si,mám svých "zlatíček"plný barák.

Zlatý

nakupuji.
už 20 let (ne šperky).
a teď jsem celkem výhodně prodal.
podle mne už dosáhlo vrchol(+-).

Zlatý

Tak to není můj případ a ani se mě netýká.Nejsem sběratel majetku.

Ja jsem " na zlato " jen na odpovedich , jinak nemam rada prstynky , ani hodinky.... nesnesu je na ruce. :-)
Jinak na zlatou horecku nemam nazor. :-(
Neumim to posoudit. -iv-

Vesměs populistické reakce doplním dvěma věcnými údaji.
1) Poprvé v historii převýšila cena zlata cenu platiny, která je sice vzácnější, ale vzhledem k převážně průmyslovému využití se nestává spekulativní komoditou.
2) Veškeré zlato na světě je téměř konečné a jeho celosvětové množství se vejde do krychle o straně 20m.
P.S. Všichni máme zlato, minimálně ve snubáku, a dámy i v dalších špercích.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.