Mirrorwoman

Jaký máte názor na vegetariány?

Velice by mě zajímalo jaký máte názor na vegetariány.
Doplňuji:
Já jsem vegetarián a řekla bych, že jsem normální jako ostatní.

Nejlepší odpověď
franku

Člověk je všežravec a tím pádem musí jíst i maso a ne jen zrní.

Další odpovědi
hanulka11

Pro mě a za mě ať si jí každý nač a kdy má chuť. Někdy mám dny masové někdy ne, ale úplně bez masa…nevím asi bych to nevydržela, protože řízek by mi fakt chyběl. Pokud někdo má touhu a chce se jím stát je to jeho rozhodnutí ,ale nesměl by mě přemlouvat abych s ním držela basu.

SajmonModer

Nic proti nim, ale nesouhlasím s nimi. Maso se jíst musí! kde jinde chcete vzít ty látky a vitamíny, které jsou jenom v masu!?!

Terryle

Nemám nic proti lidem, kteří z jakéhokoli důvodu nechtějí cokoli jíst (i když nechápu, jak někdo bez masa může žít). Ale hrozně mě rozčilujou vegetariáni, kteří se neustále naváží do masožroutů a kritizují je, jak jsou hrozně zlí, bezohlední a strašní. Přijdou mi hrozně netolerantní a to mě vytáčí. Bohužel tihle „militantní“ vegetariáni bývají nejvíc vidět a slyšet, takže díky nim jsou za netolerantní podivíny považovaní i ti pohodoví a normální vegetariáni, kteří s masožroutama dovedou normálně vycházet. Ale to je stejnej problém jako u střetů jakékoli ideologie, náboženství apod…

dědapetr

Ať si každý jí co chce a co mu chutná a ostatním je potom prd.

Děda Louda

Je svobodným rozhodnutím každého, aby si zvolil, čím si bude podlamovat zdraví.

ivuskach

Můj názor na člověka se neodvíjí od toho, zda je či není vegetarián – takže k nim jednoznačně zaujímám neutrální postoj 🙂

Ella

kdybych viděla to, co viděla kamarádka vegetariánka než se jí v pubertě stala, tak bych se jí nejspíš stala taky…
Nevím co je to za názor, že vegetariáni nejsou normální?!! Mě přijdou úplně v pohodě!

Akorát mi vadí, když se někdo vydává za vegetariána, stěžuje si, že v práci na oběd není vegetariánské jídlo (je jich tam pět a tahle falešná ****) a když se jí nelíbí co mají za nabídku vegetariáni, tak si dá maso! Přijde mi prostě ubohá!

Až na tuhle ženskou jsou všichni vegetariáni co znám velmi milí a nemají problém, když před nimi mi ostatní jíme maso… =)