Jaký máte názor na technoparty v ČR?

Zajímalo by mě,jaký máte osobní názory na hudební akce které jsou známe pod názvy „Teknival“, „CzechTek“, „Czarotek“ děkuji.

Odpovědi
Kepler

Pokud mi ti technaři nebudou na doslech, tak je mi to jedno. Dobrou muziku mám rád, takže techno za hudbu nepovažuju a ať si ti zfetovaní polonazí blbci strčí hlavu až do bedny, aspoň ohluchnou.

BergySeltzer

Tuhle hudbu nevyhledavam, ale budiž, každý ma nejaky vkus. Hluk bohužel vydava každý festival, ale mi osobně nesedí chování lidí na SYNTETICKÝCH drogách, čili negativní.

Arne1

špatný

Kryšpín

Já tomu fandím, je zapotřebí se občas odreagovat od blahobytu a vymoženosti při budování kapitalismu