zjentek

Jaký máte názor na poslední výstřelky módy z oblasti pánského holičství a střihů vlasů?

https://www.y­outube.com/shor­ts/YCsrZ0n8n1s

Nejlepší odpověď
Emefej

Výstřelky v oblasti pánského holičství mě už 25 let nezajímají. Nemám ani vlas.

Další odpovědi
Mravenec

Já nosím krátký sportovní sestřih, takže nic nečešu.

aevul

Co bych říkal? Že už jsem přestárlý. Za mých mladých let (a není to moc dávno) měli kluci krátké vlasy a holky dlouhé. Holky se voněly a kluci mluvili sprostě. Nevím, kdy se to otočilo, ale jsem rád, že jsem vyrůstal právě v tamté době.

aliendrone

:D :D :D
Twl jen to tak dotáhnu do konce. Jsem na ty frajery MOC zvědavej, až se stejná móda posune do oblasti PODBŘIŠKU. ;) :D

Rocker

S tím co mám na hlavě je mi tohle úplně jedno 😄

GM

Hnus. Zlatá osmdesátá léta a borci s pořádným hárem.