paul1

Jaký máte názor na počet dětí v rodině?

Podle některých prominentních párů se nezdá, že by porodnost v západní společnosti klesala. Např. herec A. Baldwin má z dvou manželsví 7 dětí, Eddie Murphy má s pěti partnerkami 10 dětí.

https://www.pro­zeny.cz/clanek/e­xistuje-idealni-pocet-deti-tito-slavni-v-tom-maji-jasno-56984

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že nejméně 2 až tři, lepší by bylo více.

Další odpovědi
Pepa25

Beru to jako ryze osobní věc. Normální (běžné) mi přijde mít dvě nebo tři děti,

zjentek

Já mám názor ten, kdo nechce vylézt z bubliny (bo z vysoka kašle na jiné okolo), naplodí si hromadu dítek ať má s kým jednat, koho co učit. Pak žije si svůj vlastní svět, je převelice šťasten. 🤷‍♂️

Rokio

Ideální jsou podle mě 2 děti. Jedináčci bývají často rozmazlení.

cappuccino

Kdyby ty deti rodil Baldwin nebo Murhpy, nemeli by vic jak 1dite!!

Dochy

1 je podle mně málo. 15 už je trochu moc. Ale každý pár má jiné podmínky schopnosti,… Nechal bych to vždy na konkrétních lidech. Není dobře do toho ostatním kecat.

Malvína

Škoda, odpověděla jsem na druhou otázku a byla smazána…

paul1

Pro: „Malvína“ – zkopíroval jsem odpověď z pošty, tady je:
Když mají na to zaopatřit je, dopřát jim kvalitní vzdělání, proč ne. Ať jich mají, kolik chtějí. Otázkou zůstává, pokud jich mají příliš mnoho, jak zajistit, aby se všem dostalo stejné pozornosti a lásky a vztahy všech byly v pořádku. A chválím, že si lidé i adoptují a drobečkům změní celý život, to je krásné.
Smazání bylo v pořádku, otázka byla duplicitní, když jsem dal první, tak se objevil oznam: server error, tak jsem otázku dal ještě jednou a objevily se obě.