manon

Jaký máte názor na extrémní štíhlost modelek?

Pokud si myslíte jako já, že současný trend je škodlivý pro modelky i mládež, která se jim chce vyrovnat, co by se s tím mělo dělat?
Doplňuji:
Před časem jedna firma udělala reklamu na kosmetické přípravky s docela normálními ženami a v okolí jsem slyšela jen kladné reakce. Žádné anorektičky a šlo to.

Nejlepší odpověď
Drap

To neni věc názoru. Je to skutečně škodlivé. První věcí by bylo určit zákonem poměr mezi výškou a váhou a určit podmínky za jakých může fotografovat a vystupovat. Problém je však v tom, žer k ničemu podobnému neni ani politická vůle a na druhé straně kapitál zn módního průmyslu by to nedovolil

Další odpovědi
Tom20

Můj názor:Moderní,nep­řirozený naumělkovaný hnus s nádechem kapitalistické­ho trhu.