Heřman

Jaký máte doma plemena psů?

Nejlepší odpověď
ten který je

Jezevčík

Mám jezevčíka.
http://img.na­dapenny.com/t20/112­92/nadap114627351­960230.jpg

Další odpovědi
kropitko

pouliční směs (kříženci psů)

Máme dva voříšky,,ten jeden je asi pouliční směs, ale ten druhý je čistokrevný voříšek 😁, je to kříženec NO a Border kolie,,je naprosto úžasný a zdědil jen ty nejlepší vlastnoti. Jo a jen tak pro zasmání, lidé si myslí, že je to labrador,,:-), já jim tvrdím, že je nové plemeno,,NOwbor­der,,máte vidět, jak se tváří,,:-)

01Ricco

německý ovčák

2× NO

Magdalenka

Zlatý retrívr

Deli

Zlatý retrívr

pariskiki

Zlatý retrívr

samicek333

Zlatý retrívr

To je hezké, že všude jako nejrozšířenější plemeno jsou ovčáci a jezevčíci, ale tady vyhrává zlatý retrívr…FANDÍM MU!!!