bolak

Jaký krevní tlak mají zvířata, jsou někde tabulky?

Nejlepší odpověď
briketka10

http://books.go­ogle.cz/books?id=D1Ms8GJ­ktv4C&pg=PA226&lpg=PA226­&dq=tabulky+krev­n%C3%ADho+tla­ku+u+zv%C3%AD%C5%99at&sou­rce=bl&ots=LNhklWlk3N­&sig=SeqHlts2bc805wEm­DZ4aEFfZ-Lw&hl=cs&sa=X­&ei=8PFNUfumK6iN4gSxq4GYB­Q&ved=0CDgQ6A­EwAQ#v=onepage&q=ta­bulky%20krevn%C3%AD­ho%20tlaku%20u%20zv%­C3%AD%C5%99at&f=fal­se
Doplňuji:
mě by jen zajímalo, jakej tlak má myška,
když ji přivlíkne Ufík pak si s ní doma jen
hraje a já ji musím doma honit, abych ji
chudinku zabila, nebo dávám pastičky :(

Další odpovědi
beer

U zvířat je měření KT trochu složitější
http://www.ha­fici.cz/clanky/pe­ce-a-zdravi-psu-4/pes-a-vysoky-krevni-tlak-9957/
Pokud vím, tak veterináři mohou mít tabulky, viděl jsem ale jen pro druhy, na které se konkrétní veterinář specializuje.

briketka10

http://books.go­ogle.cz/books?id=D1Ms8GJ­ktv4C&pg=PA226&lpg=PA226­&dq=tabulky+krev­n%C3%ADho+tla­ku+u+zv%C3%AD%C5%99at&sou­rce=bl&ots=LNhklWlk3N­&sig=SeqHlts2bc805wEm­DZ4aEFfZ-Lw&hl=cs&sa=X­&ei=8PFNUfumK6iN4gSxq4GYB­Q&ved=0CDgQ6A­EwAQ#v=onepage&q=ta­bulky%20krevn%C3%AD­ho%20tlaku%20u%20zv%­C3%AD%C5%99at&f=fal­se

bolak

zajímavý že třeba kuře má 175 a krocan má 250, píšou tam čím to je? nechce se mě to hledat :)

a žirafa má taky hodně, to asi tím že má dlouhej krk a ta krev musí do kopce né, možná kdyby si lehla…zajímalo by mě kolik by stála ortéza kdyby si hnula s krkem, to mi taky najdi..

briketka10

to snad nemyslíš vážně
? stojí ortéza žirafy ?
to mi Google nevygoogluje:)