tom004

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

Ale spousta „lidí“ má celý rok o čem mluvit,psát,a někteří i za za docela „dobrý“ peníz.

Další odpovědi
suaeda

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

Nic z uvedeného. Nebudeme se mít růžově a modré z nebe k nám také nespadne. Takže to vidím pouze na běžnou šedivou realitu.

anonym

Spadne na nás asteroid v roce 2013.

Ten asteroid dostane název euroid a na nás spadne na začátku roku. Vliv na konec bude mít fakt, že euroid bude odmítnut. Zapliván řízenou mocí. Nechceme euro protože oni potřebují chtějí krýt svoje výdělky a hlavně svou domácí korupci. Nikdo z našich politiků to s převedením eura nemyslí vážně. Jsme obětí řízeného odmítání eura. Přečti si to a ptej se. Za pár šupů eura se našim ministrům dělat nechce. \výsledek je šok. Nezabývejme se nečekaným úmrtím na traverzu nebo na konec světa. To oni nás udržují v nevědomosti a baví se vytvářením mediálních iluzí aby se člověk jako právoplatný člen bál odporovat a myslet jinak. Čekni kanál http://www.you­tube.com/user/me­liskousko

seriál Carl Sagan – Cosmos
a nebudeš se ničeho bát. Protože nás dneska drží v nevědomosti. Zkoušejí to, jediná cesta je přežít, nic víc. Přemýšlej, neptej se. Když se budeš ptát, přijmeš a souhlasíš s cizími názory. Tyto názory pak řídí náladu lidstva. Hej?

quentos

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

vono to jednou nejspíš dopadne, ale až za dlouho. Do té doby třeba vymyslíme způsob, jak daný objekt zničit ještě při průletu atmosférou.

Jikra

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

WeeBear

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

ondra07

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

MILAN1961

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

jsou to jenom povídačky,ale alespon je sranda

venkovan

21.12.2012 vlivem černé díry v centru naší Galaxie.

Přestaň mne se oblbovat. Jednou za cca 13 tisíc let dochází při letním či zimním slunovratu ke krytí do přímky země, Slunce a Černé diry která je uprostřed Mléčné dráhy.
Takže pokud je perioda cca 13 tisíc let, tak Země podobné astronomické jevy přečkala již mnohokrát.
Těch 13 tisíc let vypočítali Mayové a my z toho dnes šílíme, protože starý indián měl malý kalendář a nemohl psát kalendář po roce 2012. A ten na který to napsal se ztratil.
Co je na tom k nepochopení.

MK44

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

Jen se, proboha, nesnažte dokázat opak a nehrajte si z trucu s žádnou bombou! ( 🙂 )

samicek333

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

snad…

Petrian

Nic se nestane jsou to jenom kecy.

anonym

http://video.go­ogle.com/vide­oplay?docid=66804890­60609280248#

misskas

a já se nebojím jen chci vědět jaky na to mají lidi názor nic vííc