Jaký kanadský žertík se vam povedl, nebo jste zažili?

Nejlepší odpověď
martina1

Jednou náš doktor dostal od pacienta láhev kořalky,jakou už nevím,byla v dárkové plechové dóze.S holkama jsme mu flašku vyměnili za matonku,V práci byl pak spěch a už jsme žádná nedohlídaly jaká bude jeho reakce.Až druhý den jsme se nestačili divit a pořádně nám zamrazilo.Ještě ten večer šel gratulovat tchánovi k narozeninám a láhev mu předal,když si chtěli připít,tak to všechno prasklo.Naštěstí on i jeho tchán měli smysl pro humor a tchán si dokonce myslel,že mu zeťák přichystal originální dárek.

Další odpovědi
dudu

Jednoho letního dne jsme trochu bouřlivěji a malinko déle utužovali pracovní kolektiv.
Notně unaveni jsme se rozcházeli až k ránu, mého kolegu cestou přes park zmohla únava a proto zalehnul do trávy nedaleko cesty. Brzy ráno se zimou probudil a zjistil, že nemá kalhoty. Boty, peněženku a hřeben našel pod hlavou. Slušní lidé vč. řady jeho známých už začali chodit do práce a on mušel reagovat na trapnou situaci. Vyřešil to tak, že začal hrát velkého sportovce, který si ranníčko zašel zaběhat. Manželce, která ztrátu kalhot zaznamenala pak nanamluvil, že se ztratily v čistírně. Dodnes nevíme, kdo žertík provedl.

ten který je

Jako malí kluci jsme uvázali na tenký vlasec peněženku kterou jsme položili na chodník a schovali se do křoví.Když se někdo pro ni shýbal,prudce jsme trhli za vlasec a peněženka zmizela za námi do křoví.Stalo se nám jednou že nás potom honil nějaký vzteklý chlap.:-)

elektrikář

Před lety jsme jezdili n Lazurový vrch u Mariánských lázní. Kdysi se tam těžil lazurit je to druh mramoru,Dělali se z něj suvenýry. Na kopci je spousta jeskyní. V jedné jsme mněli palandy a používali jí jako trempskou chatu. V některých zimovala divoká prasata. Chtěl jsem si udělat z kamaráda legraci, zalezl za keř a začal chrochtat. Kamarád se vrhnul na strom a křičel. Mněl jsem z toho legraci než jsem přišel na to že jedno pěkné prasátko stojí tak tři metry odemne. šlo se podívat co tam má za konkurenci. Otočil se postavil, zařval huuš, naštěstí šlo po svých.Zapať bůh.