tvaruzekcz

Jaký je z vesmírného pohledu smysl života lidstva na Zemi?

Odpovědi
Disraeli

Tak jako kterékoli jiné formy života na Zemi (nebo i jinde). Život.
Co je vesmírný pohled? Země, jako i všechno to, co obsahuje, je naprostou součástí vesmíru a vesmírem samotným.
Život v lidské formě je pro nabrání zkušeností (se vším, co to obnáší i to, co považujeme jako nespravedlivé a špatné), prožitek, rozvíjení se… po nefyzické stránce – po fyzické jen během (koloběhu a evoluce) života.

Rokio

Podle mě smysl života je být šťasným. Také by mohl být smysl života kariéra a založit rodinu.

Smack

Vývoj celé zemi.

zjentek

IMHO lidstvo nedává žádný smysl. A jak to mají jiné potvory na jiných planetách a kam to také VLASTNÍM PŘIČINĚNÍM (!!!) dopracovali, tak to ví jen Bůh.

Člověk je pro vesmír užitečný asi jako Žid pro Zemi: vytáhnout z toho, co z toho vytáhnout jde. Nejprve zežrali jabko, které neměli a pak už to jelo zvoleným směrem. Díky, Evo!

Určitě vznik člověka kdysi někomu dával nějaký smysl. Jenže homo sapiens sapienc pak všechno JASNĚ DANÉ vlastní pílí (!!!) přechcal!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.