ivera45

Jaký je váš největší zážitek?Třeba na co nikdy nezapomenete?

Nejlepší odpověď
mosoj

Možná , že mi to nebudete věřit, ale nikdy nezapomenu na svoje dětství, dva roky na vojenské škole ve 14 letech v Mor. Třebové daleko od domova a základní vojenskou službu v délce 26 měsíců už ženatý a odloučený od manželky.

Další odpovědi
annas

Já se strašně bojím bouře. Zažila jsem jich několik včetně tornáda.
Ale nejhorší zážitek mám z Polska. Když jsme jako studenti stanovali na loučce v blízkosti Baltského moře, v noci začalo burácet, jeden blesk střídal druhý, moře se rozlévalo až k našim stanům a my museli utéct a nechat stany na pospas vodě. Naštěstí stany vydržely, i když věci v nich jsme dlouho sušili a zásoby jídla museli vyhodit. Už zůstaly jen vzpomínky na první pobyt v Polsku.

quentos

takových je více, ale nejsilnější bylo asi první setkání s dodnes nejmilejší kamarádkou a duchovní partnerkou. Šel jsem tehdy pěší zónou od brněnského hlavního nádraží a náhle vidím, že mi tahle dívka přijde nějaká zmatená, ztracená. Nějaký hlas shůry či nitra mi velmi sugestivně řekl, že potřebuje ode mě pomoct, jako bych ho dodnes slyšel. Tehdy jsem ještě netušil, kolik mě od ní čeká vřelých objetí, ani to, že strávíme společnou noc (nikoli v tom intimním slova smyslu) v jedné nádherné slezské vísce, kde mě nevědomky podrobí jedné neskutečné zkoušce pevnosti nervů…

ten který je

Nikdy nezapomenu na svou první lásku,na spolužáky,pra­rodiče.To jsou krásné vzpomínky.Také nikdy nezapomenu na stresující situace kdy na mé rodiče a mne mířili sovětští vojáci v srpnu 1968 samopalama a mého otce se ptali kde je u Trabanta motor a kufr.:-(

dagry

Nevím jestli je to největší zážitek, není ani radostný, ale přesto se s vámi o něj podělím.
Nikdy nezapomenu na den, kdy jsem se dozvěděla, že mi po 4 letém manželství manžel zahýbá. Já jsem mu do té chvíle bezmezně věřila
a kamarádce, která mi to řekla jsem ještě vynadala, že mi závidí, že mám tak hodného muže… no, ale červíček hlodal, až jsem se dopídila pravdy. Pro mě ovšem velice zdrcující. Kamarádce jsem se samozřejmě omluvila. Všechny ostatní zážitky se mi vykouřily z hlavy, jen tento tam bohužel zůstal.

panenka

Já mám Ivero hrozně moc zážítků na které vzpomínám ráda a na které nikdy nezapomenu.U zná­mých ty zážitky hodně často vykládám a protože ty moje zážitky jsou hodně veselé tak se u nich pěkně vždy zasmějem.