Rocky14556

Který je váš nejoblíbenější film?

Odpovědi
quentos

To si najděte ve starších odkazech, tato otázka už tu byla asi stokrát.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=nejobl%C3%AD­ben%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD+f­ilm

Rokio

Můj nejoblíbenější film je Asterix a Obelix, Avatar a Návrat do budoucnosti II.

lukas1912

Slunce, seno, jahody, erotika a par facek, Kameňák 1, 2, 3, 4, Babovřesky 1, 2, 3 a tak dal ........

anonym

Všechny s Vlastou Buriánem.

quentos, i kdyby ten dotaz byl tady tisíckrát, stále je aktuální neboť je zde spousta nových uživatelů.