Pokročilý

Jaký je váš názor na našeho prezidenta ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No takový, že by mi ho tu stejně někdo smazal a možná bych dostala i ban:-(((

Tak asi tak no :-(

Další odpovědi:

Stříbrný

Většinou leze nejvíc na nervy lidem, kteří lezou na nervy mně. Proto jsem k němu spíše shovívavý.
Poslední aféry s proslovem v Číně a se sprosťárnami v rádiu mě nechávají chladným. Vemte si, že třeba Zaorálek se chce paktovat se Saudskou Arábií a to prosím rozhodně není země, která by byla s lidskými právy a demokracií na tom líp než Čína. Obávám se že je to naopak diktatura horšího ražení, akorátže má ropu na prodej.
Sprosťárny v rádiu je věc pouhé formy a obsahem se skoro nikdo nezabývá. Souhlasím s tím, že prezident by se měl vyjadřovat důstojnější formou. S názorem na Pussy Riot spíše souhlasím a na z..rvený služební zákon jakbysmet.

Bronzový

Něco podobného jsem psal už ve své otázce. Dovedeme v některých věcech zaměřit pozornost tak, že z komára uděláme velblouda. Na každého prezidenta kolovalo mnoho vtipů, bavíme se tím, možná se bojíme nějaké rázné akce. Objeví se nějaká zpráva a vždy se najde spousta takových, kteří kopou do mrtvoly. Máme to, co si zasloužíme. Každý řekne, že on nevolil, ale kdyby šel k volbám, mohl tam dnes sedět někdo jiný o kom bychom nemuseli diskutovat.

Zlatý

Někdo ho tam chtěl a byla to většina. Já také.
Co je unda to ví každej idiot, ale obsah myšlenky jaksi mnohým unikl.
Doplňuji:
Doporučuji si poslechnout záznam z jednání dnešního parlamentu.

Zlatý

Není to můj člověk, ale bohužel byl zvolen, co nic nenadělám.

Poznámka k té většině - ve druhém kole dostal 2 717 405 hlasů od 8 435 522 registrovaných voličů, tzn. 67,8% registrovaných voličů Zemana nezvolilo.

To sem nemohu napsat,to by bylo až trestné.

Pokročilý

Můj názor je takový, že bych se vyjadřováním musela snížit ke stejným nebo horším vulgaritám než použil náš prezident v rádiu. A to se mi nechce - ač nejsem prezident.:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.