RyuzakiKate

Jaký je váš názor na magazín „21.století“?

U dřívějších vydání jsem měla pocit, že je to spíš takový věděcký bulvár, ale poslední dobou mě články docela překvapují, a tak mě zajímá – co si o této publikaci myslíte?

Nejlepší odpověď
mosoj

Něco jako Blesk. Časopis pro povrchní informace o čemkoliv. Barevné obrázky a povrchní informace.

Předrevolučnímu časopisu " Technický magazín " nesahá ani po kotníky.
Předčil by ho i časopis „Věda a technika mládeži“.

Další odpovědi
Damiana

Mosoj má dost pravdu. Články jsou psány až moc populisticky a hemží se to tam senzacemi. Není ale divu, že s tímto „posunem“ získává stále více čtenářů. Dobře se to čte, ale stavět na tom vědecké základy a řídit se podle nich – to bych si netroufla.
Docela se mi líbívala Epocha, ale už to také není ono.

dudu

Shoduji se s názorem kolegy mosoje.

bolak

Četl jsem pár článků, ale jen na netu, protože to bylo zadáčko.
Jediná kvalitní tiskovina která se kdy u nás dala koupit byl stejně Hrom.

arygnoc

som s ním veľmi spokojný.
Kedysi tak letela 100+1 (je to z iného súdka), ale po prechode do súkromnýh rúk sú strašné (už roky).

Časopisu dávam veľký palec.
Kupujem, doporučujem.

briketka10

100+1 neměla chybu jiné si dál nekupuju, ani nevím jestli ještě vychází Koktejl ten jsem si 2× koupila do vlaku a nebyl špatný..
Doplňuji:
http://www.pe­riodik.cz/pred­platne/casopis­.php?akce=titul&ti­tul=1050
http://www.cnew­s.cz/casopis-1001-v-prodeji-s-unikatnim-retro-vydanim

Michálek1245

Je to hodně povrchní, no. Já osobně mám rád internetový magazín a blog https://www.ok­wu.cz/ kde jsou ta témata často rozebírána podrobněji. Ale samozřejmě ne vždycky tomu tak je. Já jsem měl 21. století hodně rád ještě za staré reakce. Ještě bych asi doma našel sbírku starých čísel. Teď si ho ale kupuji fakt jen v momentě, že mě tam něco zaujme.