Pokročilý

Jaký je váš názor na audio knihy?

Ráda bych si tu knihu přečetla, ale nemám se k ní jak dostat, tak si ji poslechnu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Veskrze kladný - umožňují ´číst´ i lidem nějak postiženým - třeba poškozením zraku, nedostatkem času, neochotou se zabývat písmenky...
;-)
Jo, je lepší si knihu poslechnout, než ji vůec neznat.
Osobně dávám přednost čtení, protože nabízí větší prostor fantazii - ale mám i ´pár´ audioknih, poslouchám je třeba, když řídím (to se blbě čte)...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Není nad to otevřít klasickou knihu. V současné době hledám jednu knihu která zatím není ani v antikvariátech.Kdyby se někde objevila jako audio kniha,pak bych si jí zakoupil i na poslech.Audio knihy můžou být dobré i v situaci,kdy přestává sloužit zrak.

Zlatý

Tak ako píšu aj gecco a ten,který je, sú chvíle, keď čítať nemôžte, vtedy pomáha počúvanie daného textu.
Nemyslím tým len beletriu, ale napríklad servisný manuál si najprv prečítate a potom pri oprave už nepozeráte návod, ale ho počúvate spôsobom ´krok za krokom´. Sú programy, ktoré dokážu konverziu z písaného textu na audio, vlastne vám daný text prečítajú. Osvedčilo sa mi to aj v praxi, ruky i oči sa môžu venovať práci.

Pokročilý

Já jsem pro. Stíhám tak dělat víc věcí najednou.. poslouchám knihu a mezitím třeba uvařím oběd, nebo kreslím. Navíc je to dobré například pro zrakově postižené.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.