Rokio

Jaký je váš aktuální názor na našeho prezidenta Miloše Zemana?

Je vám sympatický, či vůči němu máte odpor? Myslíte si, že svoji funkci vykonává dobře, nebo už je moc sešlý?

Jaký je váš současný názor na hlavu našeho státu?

Nejlepší odpověď
Drap

Můj názor neni důležitý. Je pravda , že je v pokročilém věku, mírně už i sešlý. Přesto ho ctím jako právoplatně zvoleného prezidenta země v které žiji.

Další odpovědi
da ny

Je to lidem zvolená hlava státu, nevadí mi, nepobuřuje mne, je vzdělaný, sečtělý, má přehled, životní i politické zkušenosti…
Mnou nijak zvlášť oblíbený, ale žádného takového jsem kromě L. Svobody dosud nepoznala ;) Prostě je to současný pan prezident.

ivzez

Já názor na prezidenta neměním ze dne na den.
Můj současný názor je stejný jako před jeho volbou.

Dochy

Převážně negativní. Pár plusů by se našlo, ale rozhodně to nezachrání.

autacek

Za Plyšáku lidi skandovali „Miloše – do koše“, dneska již by takový odpor k vrcholným státním představitelům byl nemyslitelný. Tak že asi tak.

GM

autacek – trochu si pleteš Miloše s Jakešem.

autacek

Ovšem zkus dnes toto zaskandovat, přiletí ti oendrekem taková, že se nebudeš stačit divit. O následné právní dohře ani nemluvě.