Jaký je v USA právní systém, že musí výrobci psát do návodu na motorovou pilu, že se nesmí zastavovat penisem ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Pokud není otázka vtip,tak bych řekl,že si nějaký nešťastník ufiknul kačera a výrobce „pro sichr“ – z obavy před žalobami – dal do návodu pro použití i tuhle pitomost.
Bylo by to jako s varováním na krabičce cigaret.To tam „prskli“,když nějaký kuřák zažaloval Phillip Morris proto,že si uhnal kouřením rakovinu a vyhrál.

http://chcido­ameriky.cz/ru­brika/vtipne-a-nesmyslne-zakony

Další odpovědi
anonym

System tam maji v poradku … jen lide jsou nekteri vynalezavi a najdou zkulinku i v navodu na motorovou pilu … holt se nekomu neco stalo s pindikem a hned toho " vyuzil ".
( Proc take ne , ze ? Kdyz uz nemuze " vyuzivat " nic jineho ) . ! 🙂 -iv-

Drap

Zkrátka takový jaký je. Je asi rychlejší než náš, ale taky má své chyby.

led

Ľudia sú rôzni a využívajú všetko možné na svoje obohatenie.
Ak nejaký úkon chýba v návode -napríklad v návode na pílu nie je uvedené: „pevne držíte pravou rukou“,vy budete zľahka pridržiavať ľavou rukou a vznikne škoda, môžte na výrobcovi vysúdiť pekné peniaze.
Výrobcovia sa chránia.

baghira

V USA je zřejmě takový právní systém, že se člověk dovolá svých práv i ve zcela absurdních situacích.

Jsou země (i v srdci Evropy), kde se člověk svých práv dovolá v lepším případě zadlouho, v horším případě vůbec.

Co je podle tebe lepší právní systém?

lexx

s tou pilou to snad není možné ani v USA, nicméně v návodu k mikrovlnce bylo psáno nepoužívat k sušení mokrých bot…stejně ale výrobce neodhadne všechny možné situace které za provozu mohou nastat, lidská vynalézavost (nebo hloupost – chcete-li) je neomezená