Kelt

Jaký je rozdíl v těchto situacích?

Spím a zdá se mi nějaký sen a v tom snu se mi zdá například o tom, že jsem někde a slyším nějaký zvuk a situací, kdy se vědomě uvolním zavřu oči a předstvuji si, že konkrétní zvuk slyším. Tak jde trénovat i další smysly? Tedy ve snu se mi zdá, že jsem někde, kde prší a já relaxuji a vytvořím si představu, že slyším déšť, představu , že jsem mokrý a pod. Silnější jsou asi ty moje představy? Proč se tedy někdo probudí z nějakého snu, jako by to byla realita? Díky. Možná budou zajímavé odpovědi?

Odpovědi
Zbynas

Uvědomování si snu a používání smyslů jde trénovat, na internetu (použij google) se dočteš víš. Zkus zadat lucijdní snění.

mosoj

Spím, zdá se mně že jsem mokrý. Probudím se a jsem .
Doplňuji:
Tak nějak to myslíš ?