Kaxx

Jaký je rozdíl mezi psychologem a psychiatrem? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde je to mnohokrát řečeno
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­101&q=rozd%C3%A­Dl+mezi+psycho­logem+a+psychi­atrem%3F&sa=V­yhledat

Další odpovědi
Petra09

Psycholog s tebou rozebira veci a problemy a dava rady ale nemuze predepisovat leky.Psychiatr te taky vyslechne a predepisuje leky a urcuje psychicke diagnozi.

jmhad

S psychologem si popovídáš o problémech, návštěva psychiatra už hrozí blázincem.