Michal Kole

Jaký je rozdíl mezi programy XnView a XnViewMP?

Kromě toho že XnView MP je zatím ve stádiu Beta?
Zatím web jsem nenašel jen diskuzi, která je v angličtině http://newsgrou­p.xnview.com/vi­ewforum.php?f=60

Odpovědi
led

XnViewMP je nová multiplatformová Qt4 (Linux, Windows, Mac) verzia prehliadača obrázkov XnView. MP znamená multiplatforma. Zatiaľ je vo vývoji (beta), ale už použiteľný.
" …Recenze XnViewMP pro Windows
…mohl by být velký nástupce klasického XnView, ale ne toto vydání, protože mi chybí některé funkce,… "
poznámka:
počkala by som na finálnu verziu