Michal Kole

Jaký je rozdíl mezi policejními těžkooděnci a policejní zásahovou jednotkou (Útvar rychlého nasazení – URNA)?

Nejlepší odpověď
badisko

tezkoodenci spise udrzuji poradek a rozhami masy jsou to radovi policiste navleceni do obleku …a ceska urna je americkej ..swat…tak takze jsou cviceni na zvlastni zasahy…taktiku atd…

Další odpovědi
Mc Merkurion

policejní těžkooděnci jsou policisté vystrojeni do ochranné výstroje,neprůs­třelná vesta,maska,štít apod,je to na jejich ochranu;URNA je policejní útvar,jednoduše jednotka,oddě­lení,skupina,po vojensku „druh zbraně“
Doplňuji:
u URNY nemůže být neplavec,ani kdyby byl žena