berry38

Jaký je rozdíl mezi oborovou a seminární prací?

a kolik by tak měla seminární práce mít min.stran??

Odpovědi
quentos

Rozsah seminární práce určuje vedoucí semináře. Někdy jim stačí třeba sedm stran dvojitým řádkováním, jindy chtějí deset.
Rozdíl je především v rozsahu a účelu. Oborovou prací se na VŠ zakončuje celý nediplomový obor, zatímco seminární prací se zakončuje pouhý jeden seminář. Oborová práce bývá o poznání delší (pokud se dobře pamatuju, bývalo to něco kolem 25–40 000 znaků včetně mezer, opět se to lišilo v závislosti na škole a oboru).