Kura

Jaký je rozdíl mezi naslouchátky z obchodu a od doktora ?

Odborní lékaři varují před kupováním naslouchátek jen tak v obchodě, prý můžou sluch ještě více poškodit.
Oni sami, ale nabízejí naslouchátka až někde kolem ceny 10 000 kč, zatímco v obchodě kolem 1 000 kč.
Není to z jejich strany jen pokrytecký marketing ?
Sice doktoři říkají, že změří přesně poruchu sluchu a vytvoří přesně naslouchátko pro přesně zjištěné poškození, ale i tak, pojišťovna proplácí naslouchátko do 3 000 kč, ale ty jejich naslouchátka do 3 000 kč jsou do očí bijící skvosty našich indženýrů. Aby jejich naslouchátko trochu vypadalo, stojí jeden kus deset litrů.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, neni to pokrytectví. I vady sluchu mohou být různé a díky nevhodnému naslouchátku se mohou ještě podstatně zhoršit.