Pajonel-ka

Jaký je rozdíl mezi „billboardem“ a venkovním poutačem?

Píšu o jedné firmě jaké prostředky využívá pro svou propagaci a na mou otázku jestli má nějakou outdoorovou reklamu mi napsali, že pouze venkovní poutače,ale nikoli bilboardy.
Doplňuji:
Otázka zněla: Jestli využíváte venkovní reklamu tak jakou.

Nejlepší odpověď
Fidel

Billboard má typizované rozměry 510×240cm,
Bigboard: 960 × 360 cm

kdežto venkovní poutač může být plachta na budově jakéhokoliv rozměru atp…

Další odpovědi
Hlada

Nejspíš reagovali na nevkusně zkomolenou češtinu dotazu. Billboard je druh venkovního poutače.

lukynMory

Používáme různé reklamní plochy, ale nejčastěji je to právě billboard – http://www.my­billboards.cz/pro­najem-billboardu