jakho

Jaký je rozdíl mezi auty v Evropě a v U.S.A. ?

jaký je rozdíl mezi auty v evropě a v U.S.A. ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak automobily z USA asi nebudou homologovány na provoz v EU,možná se pletu,možná jenom některé. Jinak nevím…

Další odpovědi
led

pokiaľ auto z USA nie je určené pre Európu, ale len pre USA, je vyrobené podľa amerických noriem, ktoré sú volnejšie než európske. Ide hlavne o ekonomiku prevádzky a ekológiu. Pre európu sú hospodárnejšie

člověk

V CENĚ.VELIKOSTI A SPOTŘEBĚ.

dejv.s

A taky při nákupu nahradních dílů nebudou mototechny znat Win čísla, Na technicke se nebudou líbit svetla ( přední nejsou homologovane) a zadní bývají celočervené včetně blinkrů. A taky mají motory jiné emise a to je asi vše co vím… Dejv