M_Petr_M

Jaký je váš věk? Napište svůj věk!

Nestydte se za nej!

Nepřesně stylizovaná otázka
Jaký je pruměrný věk na odpovedi.cz? Napište svůj věk! Nestydte se za nej!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
talka

61+

Kolikrát to tu ještě bude?

Další odpovědi
led

6-14

napriek nízkemu veku si pamätám veľa. Bola som pri zrode atomoveho veku, prežila štart kozmického storočia, zmeny v myslení ľudí, ale otázky tohto typu ma vždy dokážu dostať do situácie po Zániku Zeme.
Človeče, nebuď naivný, ak myslíš, že tu zistíš priemerný vek ľudstva.

PS
6–14 je predpokladaná štatistická doba môjho čerpania dôchodku

Drap

6-14

Proč bych ti měl odpovídat. Je to moje soukromá věc a nic ti po tom neni. Průměrný věk se zde bude každý den měnit, takže taková informace je k ničemu

anonym

61+

Já se za svůj věk nestydím.

anonym

61+

Jsem jako -barbakan-, také se za svůj věk nestydím.
A protože mně je už tolik, tak mohu srovnávat oba systémy v kterých jsem žil (respektive žiji).

dudu

61+

GM

41-60

Rokio

19-30

DandeeAcer

6-14

ShadyPony

15-18

O co ti jde..?! :D

Lgee

15-18

yuko

41-60

turbo085

19-30

marci1

Ad tazatel: Rozkazovací způsob s vykřičníky? ☹

annas

Máte pravdu.

Žák 9. třídy rozkazuje, aby odpovídající napsali svůj věk.