misus

Jaký je průměrný tep za minutu? díky

Nejlepší odpověď
Lenjička

Když jste v klidu fyzicky i psychicky, mělo by to být asi 70 tepů za minutu 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Nevím já například mám v klidu 54 tepů za minutu.Klidová TF se pohybuje v rozmezí 65–75 tepů za minutu, u trénovanějších jedinců klesá až k 50 tep/min. Podle klidové TF můžeme tedy i hodnotit naši trénovanost, příp. sledovat jak se zlepšujeme během delšího období.

Zdroj: http://www.ro­zumnehubnuti.cz/?p=43

tom004

Normální tlak bývá 120/80,tep v klidu cca 64.

Banshee

Záleží co myslíš tim průměrem:) Ideální je mezi 50–60 protože když srdíčko tepe pomaleji tak i pomaleji stárne a tím je delší život. Pokud si chceš snížit tep je nejlepší pravidelně běhat. :)

antík

max. 280 a min.80

Tlaky

To je velice individuální,dá se říci 50–75.