Rokio

Jaký je podle vás nejlepší způsob, jak kultivovaně naštvat Vietnamce?

Podle mě stačí se jich zeptat na jejich názor na Babiše a jeho EET a je vymalováno.

Znáte nějaký jiný způsob, jak kulantně rozpálit Vietnamce do běla, či ho alespoň rozhodit?

Nejlepší odpověď
mzm

Nevím, co je kultivovaného na tom „chtít někoho naštvat“.

Další odpovědi
ivzez

Žádný!
Kultivované je nesnažit naštvat. Kohokoliv.

autacek

Myslím, že bude stačit, když projevíš jakoukoli nespokojenost a budeš si ho chtít vyfotit.

Kepler

Viděl jsem, jak na vietnamské studenty házeli z oken papírové vlaštovky s nápisem B-52. Bylo to krátce po té válce. Tos měl vidět, jak zuřivě štěbetali…

Malvína

Jak kultivovaně, to opravdu nevím a ani netuším, proč bych to vůbec dělala.
Ve městě máme jednoho Vitnemce, kterého někteří „ze srandy“ provokují dotazem, aby jim prodal rýži. To bys měl vidět ten šrumec! Jednou to zašlo tak daleko, až na jednoho takového „vtipálka“ vytáhl mačetu. A přesto se najdou tací, kteří se stále a stále ptají…

zjentek

Kultivovaně naštvat? Teď píšeš jako typický Čech. Čech se kultivovaně naštvat nechá a z toho jsou ty častý zkopaný cestující na pražských zastávkách ve večerních hodinách, atd.

Jenže u nárosností, jako jsou Vietnamci, tomu tak není. Jsou mnohem více spjati s přírodou. Takže na tvé „kultivované štvaní“ ti asi budou s úsměvem pokyvovat, což jako Čecha naštve jenom tebe. Ale pozor! Až přestaneš hrát svou „kultivovanou hru“ a začneš Vietnamce SKUTEČNĚ TLAČIT do kouta, tak počítej s projevy tý jejich „spjatosti s přírodou“ a odtud raději počítej s projevy zvířat. A víš, co udělá šelmička, když ji zaženeš do kouta? Takže nejspíš vytáhne sekyrku, ale NE PROTO, aby tě s ní snad strašil, jako je tomu u těch českých smradů na zastávkách! Čili měj se na pozoru před vlastní mentalitou, Rokijo ;)

Mc Merkurion

… to se pozná pravej věřící, žít a nechat žít, nevím, proč bych měl někoho chtít nas*rat, to značně hovoří o intelektu …

Kryšpín

Nekupovat jejich předražené částečně neproclené šmejdy a tím praní špinavých grošů a kšefty s drogou

Kelt

Nevím proč chceš někoho naštvat, proč to má být zrovna Vietnamec a proč chceš, aby to bylo kultivované. Jestli chceš dostat přes hubu, naštvi nějakého Čecha, pokud chceš mít nůž v ledvinách, vyprovokuj Cikána, a nějakému Arabovi naznač, že je eunuch.

Jan Kunčar

Jestli se ti Vietnamci nelíbí, nemusíš do jejich obchodů chodit nakupovat. Ale chtít kohokoliv prvoplánově „rozpálit do běla“ se ve slušné (=kultivované) společnosti nedělá.

klumprt

Párkrát jsem byl ve vietnamské večerce v bundě M65, ale nikdo si toho nevšiml. Moc pamětníků už tu asi není.