Avatar uživatele
Petra09

Jaky je podle vas nejhorsi mobilni operator?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Patrik76 před 4504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

T-Mobile

skoda ze nejdou vybrat vsechny tri moznosti, protoze bych je vybral…

predrazena o2 linka 1188 jakozto kopie klasicke 1180 je podle mne dokonce ilegalni

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

O2

mám od počátku T-mobile a musím ho mít dál, jelikož na chalupě v Jižních Čechách nechytám ani já ani nikdo jiný signál. Jinak mám ale pocit, že v nabídkách nových telefonů i tarifů je lepší Vodafone

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
karelfodor

T-Mobile

Buhuzel mam takovou zkusenost..vybral jsem si T-Mobile na pobocce v Praze jak je Narodni trida kdy mame problem na ubytovne,ze zde jejich signal nefunguje vse jsem vysvetloval tomu mlademu prodejci,ale on mne presvedcoval americkym usmevem,prsty rychlosti B.Gattese,ze jsem uveril kdyz jsem si rikal reklama s nebezpecnym Norrisem s nebezpecnou reklamou,ze bych se stydel kdyby stal po mem boku kdy by polibil hvezdu ktera znaci Rangera a tasil by sve rychle nohy a cely oddil team T-MOBILU poslal tam kam patri,protoze klamaly v tehle chvily spotrebitele kdy jsem se obracel pomoci internetu i osobni navstevou na pobocce kam uz radeji nejdu kdy jsem to vzdal mi bylo sdeleno,ze nejde odstoupit od smlouvy a jako vysmech mi daly 100 SLEVU CHAPETE POUZIVATE NECO CO NEFUNGUJE KDEPAK CHTELO BY TOHO W.T.RANGERA vratit zpet do reklamy,ale ke konkurenci kde by byla scena jak Norris prave bere zakon do svych rukou kde prave T-Mobile prosi Ch.Norrise o odpusteni,ze vlastne tocily reklamu aby 1 ze 100 OBLBLY.kdybych to vedel tak bych v zivote nevstoupil a hlavne dal si to pisemne,ze pokud nebude fungovat signal T-MOBILE muzu odstoupit jenze mladik v pobocce mne presvedcil,ze ano p.s.Dekujeme odejdete windowskarel@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

O2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petrian

O2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

O2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

T-Mobile

Tak nemravně jak se chová T-mobile,už se snad nechová ani O2.S TM mám svou zkušenost 12 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

T-Mobile

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

O2

U T-Mobile mám paušál 10let a nemám problém,spíš naopak.Týden jsem si esemeskovala s dcerou,která byla na dovolené v Egyptě /tak 3–5sms denně/,čekala jsem bůhvíjaký účet a přišla mě faktura na obvyklou měsíční platbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Vodafon

dle mých zkušeností: 1.Vodafone, 2.O2, 3.T-Mobile

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

O2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
koloda

T-Mobile

mam špatne skušenosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek