Pokročilý

Jaky je podle vas nejhorsi mobilni operator?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

O2 50% T-Mobile 42% Vodafon 8%

Nejlepší odpověď

Stříbrný

T-Mobile

skoda ze nejdou vybrat vsechny tri moznosti, protoze bych je vybral...

predrazena o2 linka 1188 jakozto kopie klasicke 1180 je podle mne dokonce ilegalni

Další odpovědi:

Stříbrný

O2

mám od počátku T-mobile a musím ho mít dál, jelikož na chalupě v Jižních Čechách nechytám ani já ani nikdo jiný signál. Jinak mám ale pocit, že v nabídkách nových telefonů i tarifů je lepší Vodafone

T-Mobile

Buhuzel mam takovou zkusenost..vybral jsem si T-Mobile na pobocce v Praze jak je Narodni trida kdy mame problem na ubytovne,ze zde jejich signal nefunguje vse jsem vysvetloval tomu mlademu prodejci,ale on mne presvedcoval americkym usmevem,prsty rychlosti B.Gattese,ze jsem uveril kdyz jsem si rikal reklama s nebezpecnym Norrisem s nebezpecnou reklamou,ze bych se stydel kdyby stal po mem boku kdy by polibil hvezdu ktera znaci Rangera a tasil by sve rychle nohy a cely oddil team T-MOBILU poslal tam kam patri,protoze klamaly v tehle chvily spotrebitele kdy jsem se obracel pomoci internetu i osobni navstevou na pobocce kam uz radeji nejdu kdy jsem to vzdal mi bylo sdeleno,ze nejde odstoupit od smlouvy a jako vysmech mi daly 100 SLEVU CHAPETE POUZIVATE NECO CO NEFUNGUJE KDEPAK CHTELO BY TOHO W.T.RANGERA vratit zpet do reklamy,ale ke konkurenci kde by byla scena jak Norris prave bere zakon do svych rukou kde prave T-Mobile prosi Ch.Norrise o odpusteni,ze vlastne tocily reklamu aby 1 ze 100 OBLBLY.kdybych to vedel tak bych v zivote nevstoupil a hlavne dal si to pisemne,ze pokud nebude fungovat signal T-MOBILE muzu odstoupit jenze mladik v pobocce mne presvedcil,ze ano p.s.Dekujeme odejdete windowskarel@seznam.cz

Zlatý

O2

Stříbrný

O2

Bronzový

T-Mobile

Tak nemravně jak se chová T-mobile,už se snad nechová ani O2.S TM mám svou zkušenost 12 let.

Zlatý

T-Mobile

Zlatý

O2

U T-Mobile mám paušál 10let a nemám problém,spíš naopak.Týden jsem si esemeskovala s dcerou,která byla na dovolené v Egyptě /tak 3-5sms denně/,čekala jsem bůhvíjaký účet a přišla mě faktura na obvyklou měsíční platbu.

Bronzový

Vodafon

dle mých zkušeností: 1.Vodafone, 2.O2, 3.T-Mobile

Zlatý

O2

T-Mobile

mam špatne skušenosti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.