Pokročilý

Jaky je bezny zivot znamych osobnosti ?

Jak si napr. zname osobnosti nakupuji jidlo, jak to delaji kdyz si musi napr. neco vyridit v bance a tim padem je ryziko, ze se setkaji s beznymi obcany, kteri mohou byt vlezli, neprijemni atd ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Viděl jsem kdysi Marušku Rottrovou. Šla přes náměstí a v každé ruce narvanou síťovku potravinama. Vůbec nic neřešila a vlezlé občany kolem sebe neměla :)

Další odpovědi:

Občas některé potkávám (Satoranského, Jandu, Lipského, Skopala, Krytináře, Batulkovou, Fanánka, Upíra, Krause, Chýlkovou - abych uvedl ty z poslední doby)...
No - obvykle pozdravím a jinak si jich nevšímám - oni/y mne taky ne...
;-)
A nějaký velký ruch okolo nich není.
___
Bohužel i Bursíka s Jacques - ty jsem nepozdravil...

Zlatý

Já myslím, že pokud to není politik, tak se nemá čeho obávat.

Zlatý

Stzejně jako každá jiná skupina lidí. Mají své radosti i starosti , které musejí řešit.

Bronzový

Pokud nedělají zrovna tu svou profesi, tak musí také jíst, něco si koupit, zajít k holiči, nakoupit a vyřídit poštu atd. Na ty papírové věci mají manažera, ale nakoupit si jdou jistě sami. Často je ani nepoznáme. Nejsou nalíčení a jsou stejní jako my. Používají příbor , ručník i toaletní papír stejně jako my. Když si lehnou, tak spí jako každý jiný.

Zlatý

Pokud jsem se setkala se "známou osobností", nesetkala jsem se s tím, že by je ostatní lidé obtěžovali. Většina lidí chápe, že jsou to lidé jako my a potřebují si nakoupit, vyřídit věci na úřadě a nebo si zajít na večeři do restaurace. :-)

Zlatý

Sú to ľudia ako ostatní, len s tým rozdielom, že ich ľudia (niekedy) aj poznajú.
Niektorí na svoju ochranu, napríklad pred doternými obdivovateľmi, používajú aj "prevleky", prípadne ochranku. Ale najradšej sú, keď môžu byť sami sebou, vtedy sú najradšej, keď si ich ľudia nevšímajú.

Pokročilý

Myslím, že běžný život známé osobnosti moc nemají.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3360
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1451
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1078
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.