Kaxx

Jaký fotaparát byste upřednostnili?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Hohny

Canon EOS 600D

Doplňuji:
Já osobně jako značce fandím Canonu…náhodou přesně tenhle Canon má sestra a ten vyklápěcí a otočný displej je k nezaplacení, když fotíte z nějaké pozice kde nemůžete mít hledáček na oku, např. vysoko nad sebou nebo přímo u země atd…A zase když fotíte jen hledáčkem a displej není potřeba, tak se jenom otočí zády k vám a pří focení si ho obličejem nezapatláte, při transportu se nepoškrábe atd…Často ho používám a už si nedokážu představit zrcadlovku bez tohoto displeje. Jinak fotky nádherné, intuitivní ovládaní, kvalitní provedení, prostě spokojenost…ale jinou zrcadlovku jsem v ruce neměl, tak nemůžu porovnat.

Další odpovědi
natybubu

Nikon D5100

Doplňuji:
byloby lepší kdybys alespon přibližně napsala na co ho potře buješ jako co s tim budeš fotit atd. jinak mě velice vyhovuje nikon a koukla sem se na heureku kde stačí zadat a vyjedou ti tam i recenze tak to zkus! jinak bych si vybrala 3. možnost a to tem nikond 5100

Poklička

Canon EOS 600D

Katusa

Canon EOS 600D